דף הבית » קבלן מפתח וקבלן רשום – מה הם ההבדלים המרכזיים?

קבלן מפתח וקבלן רשום – מה הם ההבדלים המרכזיים?

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כאשר מסתכלים על תהליך בנייה מנקודת מבט רחבה, יש לא מעט אנשי מקצוע המעורבים בעבודה על הקמה של מבנים חדשים. מצד אחד זו היא הדרך הטובה ביותר לבנות מבנה חדש בזכות קבלנים מקצועיים. אך יחד עם זאת, כדי להשתלט על כל המשימות לאורך תהליך הבנייה של הבית שלכם, יתכן שתרצו לעבוד עם קבלן מפתח שמסוגל לתת מענה לתהליך בנייה פרטית.

חברת ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה תוכל לספק לכם גם שירותי קבלן רשום וגם שירותי קבלן מפתח בהתאם לצרכים שלכם ועל בסיס ההתקדמות של תהליכי העבודה. מה שאומר שאתם רוצים לעשות את מירב המאמצים כדי לפנות בהקדם האפשרי לצוות המקצועי של חברת א.לוין, ולקבל פתרונות לצרכי הפרויקט הפרטי שלכם.

תחומי האחריות של קבלן מפתח וקבלן רשום

ההבדלים המרכזיים בין קבלן מפתח לעבודתו של קבלן רשום הם:
ניהול מא' ועד ת' – הוא הניהול הנכון של פרויקט מורכב

גם אם יש לכם רקע וניסיון בתחום ההנדסה, וגם אם ניהלתם פרויקטים גדולים בעבר זה לא אומר שיש לכם את הזמן או את הפניות להתעסק בניהול הפרויקט הנוכחי. ועל כן, כדאי לכם להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש אחרי נותני שירותים שמסוגלים להציע פתרונות לצרכים המיוחדים שלכם בשלב הזה. ואתם תרצו לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת א.לוין שילווה אתכם ברגעים הקריטיים של תהליך העבודה על הקמת הפרויקט שלכם, על בסיס שירותי ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה שאנחנו מעריכים באופן קבוע. כך שאתם תוכלו למצוא את הפתרון האולטימטיבי לצרכים שלכם ולצמצם באופן משמעותי את הטעויות לאורך הדרך בפרויקט שלכם.

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp