דף הבית » קבלן מפתח – מה זה ומה חשיבותו של הקבלן בשוק?

קבלן מפתח – מה זה ומה חשיבותו של הקבלן בשוק?

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תהליך ההקמה של נכסים פרטיים, כמו למשל בניית בית פרטי, יש המון שאלות שאתם לא תמיד יודעים לתת עליהן תשובה, בוודאי אם לא באתם עם רקע בעולם ההנדסה והאדריכלות. בכדי לתת מענה לכל השאלות ולכל הצרכים העולים לאורך תהליך בניית בית פרטי, צריך לרכז את ההתקשרות אל מול אנשי המקצוע בצורה הטובה והנכונה ביותר. כלומר, אתם רוצים למצוא קבלן מפתח, שיכול לקחת אחריות על כל תהליך העבודה ולעבוד עם כל קבלני המשנה בצורה מסודרת כדי להעניק לכם בסופו של יום את הבית המושלם והחלומי. שירותי קבלן מפתח הופכים בשנים האחרונות להיות שירותים מאוד נפוצים בתחום הבנייה, מה שאומר שאתם יכולים לבחור קבלני מפתח מנוסים ומיומנים ביותר.

אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת א.לוין, יכולים להציע לכם שירות קבלן מפתח אמין ומהימן, שאיתו ניתן לבנות בית פרטי בדיוק על פי תוכניות העבודה שלכם.

שלושת המשימות החשובות ביותר של קבלן מפתח

תפקידו של קבלן מפתח בתהליך בניית בית פרטי הוא:
הסנכרון בין אתר הבנייה לבינכם – נותן לכם מושג

כאמור, במרבית המקרים אתם בתור הלקוח לא באמת מבינים איך מתבצע תהליך בנייה מקצועי. יחד עם זאת, אתם רוצים להיות מעורבים או לכל הפחות לקבל עדכונים שוטפים על ההתקדמות בשטח. ולכן חשוב לכם לשוחח עם גורם אחד והוא קבלן מפתח, אשר יכול לעזור לכם להבין את המבוצע באתר הבנייה בכל רגע נתון. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת א.לוין נלווה אתכם לאורך כל שלבי הבניה ונוכל להציע לכם פתרונות מקצועיים לכל שאלה ולכל בעיה בתהליך הבנייה שלכם.

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp