דף הבית » מה חשוב לדעת על תהליך בנייה פרטית?

מה חשוב לדעת על תהליך בנייה פרטית?

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

יש לכם את היכולת להשקיע ברכישה של נכס, אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם קונים נכס שלא עונה על כל הדרישות שלכם בצורה אבסולוטית. למרות שאפשר למצוא בתים איכותיים בשוק של ימינו, ברכישה מקבלן או בכל דרך אחרת, כשאתם בוחרים לבנות בית בעצמכם, יש לכם הרבה יותר יכולת לשלוט על תהליך הבנייה ולנצל בשלמות את כל שטח הקרקע שברשותכם. ועדיין, עבודת בנייה פרטית היא עבודה מורכבת הרבה יותר, שדורשת המון היכרות עם הדרישות החוקיות ויכולת לסנכרן בין נותני שירותים ואנשי מקצוע, כמו גם בין דרישות ובקשות שונות. והכל תוך לחץ עצום לנהל את הפרויקט בתוך פרק הזמן הדרוש לכם. אלון לוין הוא מפקח בניה בית פרטי, שיכול ללוות אתכם לאורך כל שלבי התכנון והבניה ועם הידע והניסיון לטובת הצלחת התהליך כולו.

בנייה פרטית

רגע לפני שאתם מתחילים בפרויקט בנייה פרטית, חשוב לתת את הדעת על כמה וכמה אלמנטים מרכזיים שיכולים להשפיע על הצלחת ההליך כולו:
מאצילים את הסמכות – ונהנים מתהליך העבודה כולו

כל יזם פרטי מבין עד כמה מורכבת היא העבודה על הקמת פרויקט בנייה חדש. על אחת כמה וכמה אם פרויקט הבנייה הוא בעצם פרויקט החיים הפרטי שלכם, ואתם נכנסים לתהליך מבלי שיש לכם הכשרה או ניסיון קודם בתחום זה. היתרון הגדול ביותר של פרויקט שבו אתם משקיעים ממון רב ואת כל הלב והנשמה, הוא האפשרות לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם לשאול את כל השאלות ולקבל את המידע המתאים בזמן הנכון. כך, ההחלטות שתיקחו יעזרו לכם להשלים את הפרויקט ולהיכנס לבית החדש.

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp