דף הבית » מדוע חובה להעסיק בבניה פרטית רק קבלן רשום?

מדוע חובה להעסיק בבניה פרטית רק קבלן רשום?

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הקמה של מבנה חדש היא עבודה המשלבת בין כלים ויכולות של אנשי מקצוע רבים, כאשר מעל כולם ובחשיבות עצומה עומד קבלן רשום המנהל את העבודה.

הקבלן הוא האחד שיודע לסנכרן בין כלל נותני השירותים ומאפשר לכולם להיכנס אל אתר הבנייה בדיוק בשלב שבו הם צריכים לבצע את העבודות שלהם. בישראל, החוק מחייב מי שרוצה לעסוק בבניה להיות קבלן רשום ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, ועל הלקוחות חובה להתקשר רק עם קבלן רשום כדי לבצע את עבודת הבניה שלהם. ועדיין לא מעט ישראלים לא מודעים או מתעלמים לדרישות החוק אשר נחקק בעיקר לטובתם ומוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיות רבות במהלך הבנייה רק בגלל הבחירה השגוייה שלהם. בחירה בקבלן רשום א. לוין הנדסת בניה בע"מ, יכולה להיות ההחלטה הבודדת בעלת המשמעות הגדולה ביותר על תהליך הבנייה של הבית שלכם, וממש לא כדאי לכם לוותר על קבלן מקצועי, מוסמך ורשוי ע"פ החוק.

מה הן הסיבות שבגללן תרצו להעסיק קבלן רשום?

יש כמה וכמה סיבות, לבד מן הדרישה החוקית, שבגללן תרצו להעסיק קבלן רשום והן :
במקום לעגל פינות – בוחרים לפעול באחריות וע"פ החוק

על פניו, יהיה קל מאוד למצוא חברה או עוסק כל שהוא, שבנה ובונה בתים ושקורא לעצמו "קבלן" ואתם מן הסתם גם חושבים כך אבל הוא בכלל לא קבלן ע"פ החוק ושאסור לו לבנות את ביתכם. מצער מאוד אבל יש רבים כאלו ולעיתים רבות אלו הם "קבלנים" זולים יותר. אבל, העובדה שקבלן רשום הוא אדם שעובד על פי דרישות החוק, כמו גם תחת חסותו של הרגולטור, אומרת שאיש המקצוע מחברת א. לוין הנדסת בניה בע"מ פועל בצורה ישירה ומהימנה, מסוגל להוציא לפועל פרויקטים מורכבים ולומד כל העת טכניקות בניה ועבודה חדשות.      

צור איתנו קשר

חייג עכשיו: 052-5467775
שלח לנו הודעה בטופס

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp